:::: MENU ::::

• 07 / 12 / 2015
CO NOWEGO?

Wykład „Mało znane i nieznane historie Uniwersytetu Warszawskiego”, 10.12.2015

Klub Absolwentów UW oraz Muzeum Uniwersytetu serdecznie zapraszają 10 grudnia 2015 o godz. 17.30 do sali im. J. Brudzińskiego w Pałacu Kazimierzowskim na wykład Adama Tyszkiewicza “Mało znane i nieznane historie Uniwersytetu Warszawskiego“. Wybór tematu wykładu nie jest przypadkowy. Podczas całego roku akademickiego będziemy zachęcać Państwa do uczestniczenia w wielu wydarzeniach organizowanych z okazji Jubileuszu 200-lecia Uniwersytetu Warszawskiego, w których Klub Absolwenta UW bierze aktywny udział jako organizator Światowego Zjazdu Absolwentów UW 13-14 maja 2016 – wydarzenia edukacyjno-kulturalnego ukazującego osiągnięcia i potencjał rozwojowy UW.

Adam Tyszkiewicz, absolwent UW, członek Klubu Absolwenta UW udowodni, że historia najstarszej stołecznej Uczelni obfituje w ciekawostki i niezwykłe wątki. Dowiemy się m.in., dlaczego w Australii można spotkać herb Uniwersytetu Warszawskiego, co robiły na Uniwersytecie słonie i żyrafy oraz kto przed II wojną światową został mianowany patronem Uczelni.

Odbiór zaproszeń po rejestracji. Zapisy: http://goo.gl/forms/uL0WgnEzRJ

crest_university_of_warsaw

Komentuj

Musisz się zalogować by dodać komentarz.

UA-74956142-1